TRABZON SAMSUNG KLİMA SERVİSİ

TRABZON SAMSUNG KLİMA SERVİSİ

ARIZA KAYDI İÇİN;

444 28 46

Trabzon SAMSUNG Klima Servisi  ;geniş bir alana  yayılmış olan Trabzon ve ilçelerinde klima denilince akla gelen ,her türlü donanıma sahip ,müşteri  odaklı ,ekonomik  garantili bakım servisi ve  yedek parça temini sağlayan uzman bir ekibe sahip olan servis olarak yıllardır sizlere hizmet vermekteyiz.

Her geçen gün büyüyen Trabzon ,bu bağlamda her yere ulaşabilen hizmet verebilen bir servise ihtiyaç duymaktadır.Klimalar artık ev ,okul ,işyerleri vb. gibi neredeyse her yerdeler bu yüzden bizlerde çalışma alanlarımızı genişlettik  artık  sizler için Trabzon Samzsung Klima Servisi olarak sizler için  her yerdeyiz .

Kamu binaları , özel  yerler, büyük işletmeler bu ve bunun gibi işyerlerinde bir çok marka tür klima görmeniz mümkün. Sıcak yaz aylarında sizleri serinletmek ,kış aylarında ise bulunduğunuz ortamı ısıtma görevini üstlenmektedir.

Ülkemizde bir çok marka yerli yabancı klima bulunmaktadır.Bu klimaların da hepsinin çalışma mekanizması birbirinden farklıdır.Fakat klimaların markaları veya  çalışma mekanizmaları ne kadar farklı olursa olsun  genellikle hepsi aynı sorunları gösterir.

Bizler de TRABZON SAMSUNG KLİMA SERVİSİ olarak bizlere her gün bir çok klima arızası gelmekte ve tüm marka ve mekanizmalarına sahip ekiplerimiz bütün bu sorunları hızlı  bir şekilde halletmektedirler.

Klimalar konusunda bizlere bir çok sorun geliyor bunlardan biri; iç ,dış  ünite kompresör  fanları çalışıyor ama cihazdan ne soğutmada ne de ısıtmada istediğim  verimliliği alamıyorum bunun sebebi nedir?  Bu sorunu ilk duyduğumuzda elbette farklı farklı çözümler akla gelebilir .

İÇ ÜNİTE FLİTRELERİ TEMİZLENMELİDİR

İç ünite filtrelerinde kirlenme ortaya çıkmış olabilir ki eğer sorun bu ise İç ya da dış ünite etrafında hava geçişini engelleyen bir takım nesneler olabilir, bunların alınması gerekir.  Ve bu işlemlerin de uzman ekipler tarafından çözümlenmesi gerekmektedir.

Bunlarla beraber  tesisat  boruların da kaçak olabilir ki buda yetersiz soğutmaya neden olacaktır.

Klimalardan verim alınamamasının başlıca sebepleri  bunlardır , ama tam sorunun ne olduğu uzman ustalar tarafından bakılınca anlaşılacaktır.

Trabzon SAMSUNG Klima Servisi  olarak bizlere ulaştığınız takdirde araçlı ekiplerimiz ev ya da işyerinize gelerek klimanızdaki problemi kontrol edeceklerdir. Müşteri odaklı çalışan firmamız Trabzon Samsung  Klima Servisi geniş servis ağı ile Trabzon’un  her ilçe ve semtine hizmet vermektedir. Bu anlamda Trabzon’un  neresinde olduğunuz fark etmez.

Trabzon Samsung  Klima servisi dünden bugüne Klima konusunda her türlü bilgiye sahiptir ve bakım,ve tamir  konusunda son derece güvenilir bir ekiple çalışmaktayız.Yıllardır her tür marka klimalar üzerinde yaptığımız gerekli çalışmalar yapan uzman ekibimiz sizlere bir telefon mesafesindedir dilerseniz bizlere 444 28 46 numaralı telefondan ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz .

   ARIZALAR  İÇİN GEREKLİ OLAN  BİLİNÇLİ MÜDAHALELER;

Klimalar konusun da bizler günlük bir çok sorunları çözümlüyoruz .

Klimalarda marka  fark etmeksizin  bazı sorunları birbirine benzerdir.Bu arızaların ortadan kaldırılması içinde hiçbir şekilde cihazlarınızın bakımlarını ve temizliğini  aksatmamanınız gerekiyor .

Filtre temizliği için 15 günde bir elektrik süpürgenizle  temizlemeniz mümkündür.

Örneğin   biz Trabzon Samsung  Klima servislerine gelen bir arıza konusu da ; cihazın uzun süre kullanılmayıp bir anda kullanılmaya başlanıp cihazın çalışmamasıdır.

Klimanız bu  şekilde bir sorun teşkil ediyorsa ilk önce , elektrik ve sigortalarını kontrol etmeniz gerekmektedir eğer sorun elektriksel bir sorun değil ise TRABZON  SAMSUNG KLİMA SERVİSİNİ aramanız yeterlidir bizler sizlere daha iyi hizmet verebilmek için 7/24 hizmet vermekteyiz 444 28 46  numaralı  telefondan ulaşabilirsiniz.

Biz Trabzon Samsung  Klima  Servisi olarak ;eğer cihazınız da  değiştirilecek bir  parça var ise tamamen orijinal parçalar kullanmaktayız .

Sizlere  kalıcı çözümler sunan  firmamız haftanın 7 günü sizlere tam donanımlı hizmet sunmaktadır sadece sizlerin yapması gereken 444 28 46 numaralı telefondan bizlere ulaşmaktır.

Sizlere Trabzon Samsung Klima servisi olarak ;AKÇAABAT,ÇAYKARA,ORTAHİSAR,ÇARŞIBAŞI ,gibi birçok ilçelerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Trabzon  Samsung Klima servisine ulaştığınız dakikandan hemen sonra  uzman ekip arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçip evlerinize gelerek sizlere en iyi hizmeti vermektedirler.

Evlerinize gelen  ustalarımızdan mutlaka servis formu talep ediniz .Bu formda;firma adı ve telefon numarası  ve işlemi yapan ustanın adı soyadı olmalıdır,bu form  sizlere ileride yaşanabilecek bir sorunda  aynı ustayla iletişime geçip yardım alabilirsiniz  Trabzon Samsun Klima Servisi olarak da bizler her zaman sizlere  yardımcı olmaktayız.