TRABZON DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ

TRABZON DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ

TRABZON KLİMA SERVİSİ

ARIZA KAYDI İÇİN;

444 28 46

Trabzon Demir Döküm Klima Servisi olarak sizlere uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Sizlerinde bildiği gibi artık çağımız teknoloji  çağıdır.Artık teknolojik cihazlar neredeyse evde, okulda, iş yerlerimizde, ve ,arabalarımızda, bile mevcuttur. Bu elektronik cihazlardan biri de her yerde kullandığımız yaz ve kış aylarında bizlere hem ısıtma hem de soğutma yapabilen klimalar  artık lüks olmaktan çıkmış  ve beyaz eşya satışlarında neredeyse diğer beyaz eşyalar kadar önem görmeye  başlamış ve satışlarda da bir o kadar istek görmüştür .

Fakat alınan klimalar alındıktan sonra uzun yıllardır kullanılıyor ve arızalandığında veya bir sorun çıktığında  daha yeni  cihaz 2,3 yıllık diyip acaba ne oldu diyoruz.

Ama klimalarınızın en az 6 ayda bir en fazla yılda 1 kez bakım yapılmalıdır aksi takdirde cihazınızın bakımsız bir şekilde çalışmaya devam etmesi sizler için çok fazla masraf olmaya devam edebilir , ve sonunda cihazınız tamamen bozula bilir  yada sizlere fazla   gelen elektrik  faturası veya sürekli tamir paraları olarak döne bilir .

Bizde sizler için Trabzon Demir Döküm  Klima  Servisi olarak  uygun fiyatlarla  klimalarınızın  Bakım,Tamir, ve montalama gibi işlemlerini yapmaktayız .

Çalıştığımız ekipler tamamen  uzman kişilerdir, ve  Trabzon’un birçok ilçesinde hizmet  vermekteyiz.

Sizlere 15 yılı aşkındır hizmet vermekte ve hiçbir zaman verdiğimiz hizmetten hiç utanarak çıkmadık ,  bu yüzden sizlere yıllardır verdiğimiz hizmeti ustalarımız kendi alanlarında sertifikalı bir çok deneyim kazanmış ustalardır .

KLİMALARININ BAKIMI İÇİN GEREKENLER;

-YILDA 1 KEZ  PERİYODİK BAKIMI YAPILMALIDIR.                           

 -KLİMA KAPAKLARININ SÖKÜLEREK TEMİZLENMESİ,

-KLİMANIN FİLTRELERİNİN SÖKÜLEREK TEMİZLENMESİ,

 -KLİMANIN FANLARININ TEMİZLENMESİ , gerekmektedir.

Bu  gibi bakım işlerinin de uzman ,güvenilir ve  işinin ehli  kişiler tarafından yapılmalıdır aksi takdirde  daha büyük sorunlara neden olabilir .

KLİMALARINIZIN DA OLABİLECEK BAZI SORUNLAR;

KLİMALARDAN GELEN KÖTÜ KONUN SEBEBLERİ?

KLİMALAR NEDEN SU AKITIR?

KLİMALARIN SESLİ ÇALIŞMASININ NEDENLERİ NELERDİR?

Klimaların bilindiği üzere ortamdaki  tozu,ağır kokuları,kötü kokuları  (sigara ,yemek)vb. gözle görülmeyen bakterileri  filtrelediği için  bir zaman sonra düzenli bakımı yapılmayan cihazlarda filtreler tıkanıyor ve cihazınız artık  ilk gün ki gibi çalışamıyor ve filtrelenen  o kötü kokular tekrar tekrar aynı ortama yayılıyor . Bu nedenle cihazınız  ortamda ki havayı  temizleyemiyor.

Klimalarınızın su akıtmasının aslında bir çok sebebi var ;Bu sorunun neden kaynaklandığını anlamamız gerekir.İlk önce suyun cihazın iç ünitesinden mi yoksa dış ünitesinden mi geldiğini anlamamız gerekir.

Cihazınızın su akıtmasının sebeplerinden  biri su gider borusu tıkanmış olabilir,veya su gider borusu kambur yapmış olabilir,oysaki bu gider borusunun (drenaj) aşağı eğimli olması yeterlidir.eğer aşağı eğimli değil ise bu şekildeki bir sorunla karşı karşıya kalabilirisiniz.

Bu tip sorunların çözülmesi için de mutlaka bir teknik destek almalısınız . Aksi takdirde işinde usta olmayan birinden yardım aldığınızda bu sizlere 2 kat daha fazla zarar verebilir .

Biz TRABZON  DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ olarak tamamen işlerinde  son derece deneyimli kişilerle çalışmaktayız .Çalıştığımız ustalarımızın kendi  bölümlerine ait teknik servis sertifikaları vardır .Bizler sizlerin sorunlarını çok kısa zamanlarda halledile bilmesi için sizlere 7/24 hizmet vermekteyiz bizlere TRABZON DEMİRDÖKÜM SERVİSİ ne ulaşmak için  444 28 46 nolu telefondan bizlere ulaşıp  ekip arkadaşlarımızla iletişimde bulunabilirsiniz .  Biz TRABZON  DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ olarak sadece DEMİRDÖKÜM  değil ;ARÇELİK ,BEKO,BOSCH,LG,VESTEL,vb birçok markanın da BAKIM ,TAMİR, MONTALAMA gibi  işlemlerini halletmekteyiz .

 

KLİMALARINIZDA ÇIKABİLECEK  ARIZA KODLARI;

.C1 ARIZASI;Cihazınızın iç bölümünde oluşan bir arızadan kaynaklanır .

.C3 ARIZASI;Cihazınızın dış ünitesinde bulunan  sensör  arızasıdır .

.C4 ARIZASI;Cihazın soğutucu bölümünde çıkan bir sorun arızasıdır.

Bu ve bunlara benzer arıza kodlarıyla karşı karşıya kaldıysanız cihazınızın garantisi varsa YETKİLİ BAYİSİNİ eğer garantisi yok ise  bizlerle iletişime geçebilirsiniz.Biz TRABZON DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ olarak sizlere  7/24 hizmet vermekteyiz; bizlere ulaşmak için 444 28 46 numaralı telefonu aramanız yeterlidir.

Çalışma arkadaşlarımız sizlere en iyi hizmeti vermek için  sizlere yardımcı olacaklar .

KLİMA ARIZALARI’NIN  BAŞLICA SEBEBLERİ;

KOPRESÖRÜN YAĞSIZ KALMASI.

-ELEKTRİK PROBLEMLERİ.

-KOPRESÖRE SIVI GİRİŞİ.

-DÖNÜŞ HATTINDAN KOPRESÖRE SICAK AKIŞKAN girişi;

bu ve bunlar gibi daha bir çok sebepler  vardır .Bizlerde TRABZON DEMİRDÖKÜM KLİMA SERVİSİ olarak sizler bu sorunları sık sık yaşamayın diye  cihazlarınızın yıllık BAKIM ,TAMİR,VE MONTALAMA ,gibi sorunlarını çözüyoruz ve sizlere en iyi hizmeti vermek için  işlerinde son derece uzman ve titizlikle yapan kişilerle çalışmaktayız ,sizlerde  bizlere ulaşmak isterseniz  7/24  ,444 28 46 numaralı telefondan bizlere ulaşabilirsiniz.