TRABZON BOSCH KLİMA SERVİSİ

TRABZON BOSCH KLİMA SERVİSİ

ARIZA KAYDI İÇİN;

444 28 46

Trabzon  Bosch Klima Servisi ;geniş bir alana yayılmış olan Trabzon ve ilçelerinde Klima denilince akla gelen her türlü donanıma sahip  müşteri odaklı  ve çözümleyici  ekonomik ,garantili bakım servisi ve yedek parça temini sağlayan uzaman bir ekibe sahip olarak sizlere uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Her geçen büyümekte  ve  yenilenmekte olan ilçemize her  yere hizmet verebilecek ve yetişebilecek bir teknik servise ihtiyaç duymaktadır.Bizlerde bunu düşünerek sizlere artık  en hızlı ve en iyi şekilde hizmet verebilmek için ekiplerimizi genişleterek sizlere artık   Trabzon’un neredeyse bütün ilçelerine hizmet vermekteyiz .

Sizlerinde bildiği gibi klimalar artık özel bir ihtiyaç olmaktan çıkmış ve genel ihtiyaç  olmuştur ve yerli yabancı olarak ülkemizde bir çok çeşidi bulunmaktadır.Beyaz eşya satışlarında  buzdolabı ,çamaşır makine’ sı  klimalarda artık listenin başındadır.Fakat bu cihazlar uzun süre kullanılmaktan bilinçsiz kullanılmaktan dolayı arızalanıp bakıma ve tamire ihtiyaç duyarlar.

Bizler de sizlere bu konular hakkında daima teknik destek  de bulunmaktayız.Klimalarınızda oluşan bu arızalar genellikle ya düzenli bakımları yapılmamasından yada  teknik bir arızadan kaynaklanmalıdır.

Trabzon Bosch Klima Servisi bu konularda  sizlere  her konuda yardım etmekte olup ve çözüm odaklı çalışmaktadır.

Klimalar  konusun da bizlere çok fazla sorun gelmektedir bunlardan biri ise; iç,dış ünite kompresör fanları çalışıyor ama cihazdan ne ısı nede soğutma verimliliğini tam alamıyorum,bunun sebebi nedir?

Bu sorunu ilk duyduğumuzda  farklı farklı çözümler akla gelebilir.

İÇ  ÜNİTE FİLTRELERİ TEMİZLENMELİDİR

İç ünite filtrelerinde kirlenme ortaya çıkmış olabilir ki eğer sorun bu ise iç yada dış ünite etrafında hava  geçişini engelleyen bir  takım  birikintiler olabilir,ve bunlarında  temizlenerek alınması gerekmektedir.Bu işlemlerinde uzman ekipler tarafından yapılması gerekmektedir .Ayrıca tesisat boruların da kaçak olabilir ve buda  cihazda  yetersiz soğutmaya neden olabilir.

Klimalardan tam olarak verim alınmamasının sebebi başlıca bunlardır.Fakat sorunun tam olarak anlaşılması ve çözülmesi  için profesyonel bir destek alınması gerekmektedir .

Trabzon Bosch Klima Servisi  olarak bizlere ulaştığınız takdirde araçlı ekiplerimiz ev ya da işyerinize gelerek klimanızdaki problemi kontrol edeceklerdir. Müşteri odaklı çalışan firmamız Trabzon Bosch Klima Servisi geniş servis ağı ile Trabzon’un  her ilçe ve semtine hizmet vermektedir. Bu anlamda Trabzon’un  neresinde olduğunuz fark etmez.

Trabzon Bosch  Klima servisi dünden bugüne Klima konusunda her türlü bilgiye sahiptir ve bakım,ve tamir  konusunda son derece güvenilir bir ekiple çalışmaktayız.Yıllardır her tür marka klimalar üzerinde yaptığımız gerekli çalışmalar yapan uzman ekibimiz sizlere bir telefon mesafesindedir dilerseniz bizlere 444 28 46 numaralı telefondan ulaşabilir detaylı bilgi alabilirsiniz .

ARIZALAR İÇİN GEREKLİ OLAN BİLİNÇLİ MÜDAHALELER;

Klimalar da  bazı sorunlar  marka farkı olmaksızın  neredeyse bazı sorunlar  aynıdır.Bu arızalarla da karşılaşmamak için cihazlarınıza düzenli bakım yapılması gerekiyor.

Örneğin  filtre temizliğini evlerimizde sadece 15 günde bir elektrik süpürgesi  yardımıyla yapabilirsiniz.

Biz  Trabzon  Bosch Klima  Servisi olarak ;eğer cihazınız da  değiştirilecek bir  parça var ise tamamen orijinal parçalar kullanmaktayız .

Sizlere  kalıcı çözümler sunan  firmamız haftanın 7 günü sizlere tam donanımlı hizmet sunmaktadır sadece sizlerin yapması gereken 444 28 46 numaralı telefondan bizlere ulaşmaktır.

Sizlere Trabzon Bosch Klima servisi olarak ;AKÇAABAT,ÇAYKARA,ORTAHİSAR,ÇARŞIBAŞI ,gibi birçok ilçelerinde sizlere hizmet vermekteyiz.

Trabzon  Bosch Klima servisine ulaştığınız dakikandan hemen sonra  uzman ekip arkadaşlarımız sizlerle iletişime geçip evlerinize gelerek sizlere en iyi hizmeti vermektedirler.

Evlerinize gelen  ustalarımızdan mutlaka servis formu talep ediniz .Bu formda;firma adı ve telefon numarası  ve işlemi yapan ustanın adı soyadı olmalıdır,bu form  sizlere ileride yaşanabilecek bir sorunda  aynı ustayla iletişime geçip yardım alabilirsiniz  Trabzon Bosch Klima Servisi olarak da bizler her zaman sizlere  yardımcı olmaktayız .

KLİMA ÇALIŞMAMA NEDENLERİ;

Klima hiç çalışmıyorsa eğer akla ilk gelecek olan elektriksel bir arızalardır.

Bu sorunlar elektrik bağlantılarından ve kartlara,motor veya kompresöre kadar farklı şekillerde sorunlar gösterebilir .Bu gibi sorunların uzaman ekipler tarafından sorunun kaynağı  net olarak bulunmalıdır ki aynı sorunlarla karşılaşmayın.Bizlerde sizlere Trabzon Bosch Klima servisi olarak her türlü sorunlarda sizlere  yardımcı oluyoruz bizleri 444 28 46 numaralı telefondan arayabilirsiniz.Sizler için  sabah 08:00 akşam 22:00 kadar hizmet vermekteyiz uzman ekiplerimiz sizlere her konuda yardım etmektedir.