TRABZON BEKO KLİMA SERVİSİ

TRABZON BEKO KLİMA SERVİSİ

Trabzon Klima Ustaları

ARIZA KAYDI İÇİN;

444 28 46

Trabzon BEKO Klima Servisi  olarak sizlere Trabzon’un neredeyse bütün ilçelerin de hizmet vermekteyiz. Klimalarınızın, Tamir,Bakım, montalama ,ve arızalarını gidermek için sizlere 15 yıla aşkındır hizmet veriyoruz..

Sizlerin de bildiği gibi elektronik cihazları uzun süre kullanıyoruz ,bu yüzden cihazlarımız bazen düzenli kullanılmadığı için kullanım ömürleri azalıyor bizlerde sizler için klimalarınızın  yıllık bakımını ,arıza işlemlerini ve montalama işlemini gerçekleştiriyoruz.

Ekiplerimiz son derece profesyonel  kişilerden oluşmaktadır. Sizlere en iyi hizmeti vermek için son derece titizlikle çalışmaktadırlar TRABZON BEKO  KLİMA  SERVİSİ  7/24 açıktır.  444 28 46 nolu numaradan arayabilir ve detaylı bilgi alabilirsiziniz.

Trabzon Beko  Klima servisi  garantisi bitmiş  klimalarınızın yıllık bakımını ,tamirini,ve mantolamasını yapar ve  evinize gelen ustalarımızın hepsi ustalık belgesi almış işlerinde deneyim kazanmış ustalardır.

Sizlerin  işlerini yaparken büyük bir titizlikle yapmaktadırlar.Sizlerde biliyorsunuz ki çağımız teknoloji çağı bunun için ilk önce internet üzerinden size yardımcı olabilecek TEKNİK SERVİS ararken  iyi bir araştırma yapmanızda fiyat almanızda fayda var.

Bu hem sizin için çok da ha faydalı olacaktır sizlere gelen ustalarımız sizlere işleri bittikten sonra  daha sonra ki  doğabilecek sorunlara karşı imzalı kaşeli bir belge verirler ve bu belge sizin güvencenizdir bir nevi  eğer daha sonra bir sorun çıkarsa aynı ustalarımızı  arayıp aynı şekilde  yardım alabilirsiniz.

KLİMALARINIZDA ÇIKABİLECEK ARIZALARIN BİR KAÇI ;

.C1 ARIZASI;Cihazınızın iç bölümünde oluşan bir arızadan kaynaklanır .

.C3 ARIZASI;Cihazınızın dış ünitesinde bulunan sensör arızasıdır .

.C4 ARIZASI;Cihazın soğutucu bölümünde çıkan bir sorun arızasıdır.

Bu tip arızalar genellikle bakım  yapılmayan cihazlarda görülür bu arızaların giderilmesi için  cihazınızın garantisi varsa garanti servisini eğer garantisi yoksa bizim gibi TRABZON BEKO KLİMA servisinden yardım alabilirsiniz.BUNUN İÇİN;444 28 46 NOLU telefonu arayabilir  detaylı bilgi alabilirsiniz bizler sizler için7/24 hizmet vermekteyiz .

KLİMALARINIZIN SU SIZDIRMASI ve KÖTÜ KOKU VERMESİNİN NEDENLERİ;

İlk önce suyun iç üniteden mi yoksa dış üniteden mi geldiğini anlamak gerekir.klimalırın su akıtma arızasının da birçok nedenleri vardır ,ilk olarak su gideri tıkanmış olabilir,veya su gider borusu kambur yapmış olabilir halbuki sadece su gider borusunun sadece aşağı eğimli olması yeterlidir.Eğimli olmadığı takdirde bu tip sorunlarla karşılaşıyorsunuz.

 Biliyorsunuz ki  klimaların çoğu ortamdaki havayı temizler.  Kötü kokuları emer , toz ve küçük gözle görünmeye mikro organizmaları filtreler; ve zamanla klimanın çalıştığı ortamda ki ağır yemek kokuları , sigara ,yemek,toz vb, gibi kalıntılar filtreye işler ve bir zaman sonra klimanızın filtresi tıkanır ve artık  bulunduğu ortama temiz ve ferah bir hava verememeye başlar bu yüzden aynı kokuları tekrar tekrar bulunduğu ortama yayar ve bu da sizler için rahatsız edici bir durum teşkil eder.

Bizler de sizler için TRABZON BEKO KLİMA SERVİSİ olarak sizlere Trabzon’ un birçok ilçesinde hizmet vermekteyiz.ARÇELİK ,BEKO,BOSCH,LG ,vb gibi birçok markanın hizmetini veriyoruz.

Cihazınıza parça değişimi yapıldıysa veya yapılacaksa ustalarımızın kullandığı yedek parçalar  tamamen  %100 orijinal yedek parçalardır.Sizler de evlerinize gelen ustalardan daha sonra yaşanabilecek sorunlar için bir iletişim numarası ve tamir ve tadilatların onların yaptığına dağir belge bunlar tamamen sizin güvenliğiniz içindir.

KLİMA ARIZALARI’NIN  BAŞLICA SEBEBLERİ;

KOPRESÖRÜN YAĞSIZ KALMASI.

-ELEKTRİK PROBLEMLERİ.

-KOPRESÖRE SIVI GİRİŞİ.

-DÖNÜŞ HATTINDAN KOPRESÖRE SICAK AKIŞKAN girişi, bu ve bunlar gibi daha bir çok sebepler vardır.

Bizde sizlere hem fazla ,fazla tamir ücretleri hem de yüksek ve kabarık gelen elektrik faturaları ödemeyin diye  KLİMALARINIZIN YILLIK BAKIMINI ,TAMİRİNİ VE MONTALAMASINI yapmaktayız,ve ücretlendirme konusunu da siz müşterilerimizin bütçelerini düşünerek ayarladık ve sizlere daha iyi hizmet vermek için uygun fiyatlar veriyoruz ve artı olarak sizler için  her yaptığımız işi garanti altında yapıyoruz.

Siz de bizlerden yardım almak isterseniz 444 28 46 no’ lu numaradan bizlere ulaşıp detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz TRABZON ARÇELİK KLİMA SERVİSİ olarak sizlere verdiğimiz hizmetten her zaman  başarıyla çıkmaktayız ve daha iyi hizmet vere bilmek içinde sizler için sürekli çalışıyoruz 15 YILA AŞKINDIR sizlere hizmet vermekten gurur duyduk ve ekibimizle gurur duyulacak işlere imza attık.