Trabzon Baymak Klima Servisi

TRABZON BAYMAK KLİMA SERVİSİ

TRABZON KLİMA SERVİSİ

ARIZA KAYDI İÇİN;

444 28 46

Trabzon Baymak Klima Servisi olarak siz müşterilerimize uzun yıllardır hizmet vermekteyiz.

Sizlerin konforu için çabalamakta ve sizler için bilgilerimizi ve uzmanlık alanlarımızı daha çok geliştirmekteyiz.  Çağımız artık tamamen elektronik çağı olup neredeyse artık bütün sistemler elektronik cihazlara bağlanmıştır,bu cihazlardan biriside klimalarımızdır .

Sizlerinde bildiği gibi bu cihazlar bilinçsiz bir kullanımda çabuk bozulabiliyorlar. Bu nedenle cihazların da bakımlara ihtiyacı olduğunu unutmamak lazım.Bizlerde sizler içinKlimalarınızın Bakım, Tamir veMontalanma işlerini yapmaktayız.

Klimalarınıza uzun süre bakım yapılmasa klimalarınız da bazı sorunlar çıkabilir.

KLİMALARINIZ DA ÇIKABİLECEK ARIZALAR;

-KLİMANIZ SOĞUTMUYORSA;

Klimanızın gazı bitmiş olabilir,gazının bitmesinin sebebi ise klimanızda bulunan gaz borularından birilerinde çatlak olmasından kaynaklanır buda cihazınızda bir gaz kaçağı problemi olduğunu gösterir.Bunun  gibi bir sorunla karşılaştığınızda bir yetkili servis veya özel teknik servis Klima çağırmanız gereklidir.

-KLİMALANIZDAN KÖTÜ KOKU GELİYOR;

Bu sorun genellikle klimanızın çalıştığı ortamda bulunun ağır kokuların(sigara,yemek ,toz)vb. şeyler filtreye işleyip filtreyi tıkamasından kaynaklanır.

Klimaların bildiği üzere ortamdaki havayı temizleme gibi özelliği vardır kötü kokuları filtreler ,tozlar küçük partikülleri de filtreler .

Bunlar zamanla klimanızın filtresini tıkayarak hem daha fazla enerji yakmasını sağlar hem de ortamdaki pis kokuları temizlemeyerek tekrar tekrar  ortama yayar buda  sizler için rahatsız edici bir durum olduğu için TEKNİK SERVİSTEN yardım alabilirsiniz.

-KLİMANIZ SU SIZDIRIYOR ;

Klimalarınızın su sızdırmasının  bir çok sebebi vardır ; ilk öncelikle suyun cihazın iç ünitesinden mi  yoksa dış ünitesinden mi anlamanız gerekir;  ilk sebebi  su gider borusu kambur yapmış olabilir veya su gideri takanmış olabilir ,klimalar ortamda ki  pis havayı içine çekiyor ve  bir zaman sonra bu şekilde sorunlar ortaya çıkıyor.

Bu tip sorunlar genellikle cihazlarınızı uzun süredir kullanıp hiç bakım yapılmamasından kaynaklanır.

En başta bahsettiğim sorun mesela  gaz kaçağı sorunu neden hayatınızla karşı karşıya kalasınız ki bizler siz bu sorunları yaşamayın diye sizlere her konu da  yardımcı oluyoruz.

TRABZON BAYMAK KLİMA SERVİSİ olarak  cihazlarınızın Bakım, Onarım,ve Montalama işlemlerini gerçekleştiriyoruz.

Ekiplerimiz tamamen uzman kişilerden oluşmakta dır  her biri alanında uzmanlaşmış ve  sertifikalı ustalardır.

Sizlerin işlerini bil hassa kendi işleri gibi benimseyerek yaparlar.ARÇELİK,BOSCH,LG ,MİTSUBİSHİ,DAİKİN ,BAYMAK,TOSHİBA ,DEMİRDÖKÜM ; vb birçok markaların tamiri ,bakımıyla ilgileniyoruz.

Elektronik cihazların  bakımını yaptırmadığımız zaman  sizlere 2 kat daha fazla masraf olarak yansır(Elektrik faturası,toplu tamir ücreti)bunlar da çok fazla ve kabarık ücreti olur .

Ama yılda sadece 1 kez toplam genel bir bakımını yaptırdığınızda cihazınızın hiçbir sorunu olmayacak ve sizden de ekstra bir ücret çıkmamış olur yıl boyunca kabarık gelen elektrik faturalarının genellikle  klima veya diğer elektronik cihazlarımızdan kaynaklandığını zannederiz ama aslında öyle değil.

 

 Aslında cihazlar artık bakım istediklerinde artık normal bir şekilde çalışamadıklarından dolayı daha fazla enerji harcayarak daha az işlev gösterir.

Bizlerde  TRABZON BAYMAK KLİMA SERVİSİ olarak sizlere her zaman yardımcı oluyoruz.Sizler için 7/24 hizmet sağlamaktayız.

Sabah 08:00 Akşam 22:00’ a kadar açığız ve hizmet vermekteyiz.Sizlerde bizlerden yardım ve teknik destek almak isterseniz 444 28 46 no’lu telefondan bizlere ulaşıp  çalışma arkadaşlarımdan bilgi ve destek alabilirsiniz .

 

KLİMA BAKIMI İÇİN GEREKENLER;

 

-YILDA 1 KEZ  PERİYODİK BAKIMI YAPILMALIDIR.                           

 -KLİMA KAPAKLARININ SÖKÜLEREK TEMİZLENMESİ,

-KLİMANIN FİLTRELERİNİN SÖKÜLEREK TEMİZLENMESİ,

 -KLİMANIN FANLARININ TEMİZLENMESİ , gerekmektedir.

Bütün bu  bakım işlemleri içinde teknik bir destek almanız germektedir.

 

KLİMALARINIZDA ÇIKABİLECEK  ARIZA KODLARI;

.C1 ARIZASI;Cihazınızın iç bölümünde oluşan bir arızadan kaynaklanır .

.C3 ARIZASI;Cihazınızın dış ünitesinde bulunan sensör arızasıdır .

.C4 ARIZASI;Cihazın soğutucu bölümünde çıkan bir sorun arızasıdır.

Eğer cihazınızda bu  gibi arıza kodları görürseniz bir teknik destek almanız gerekir .

 

 

KLİMA ARIZALARI’NIN  BAŞLICA SEBEBLERİ;

KOPRESÖRÜN YAĞSIZ KALMASI.

-ELEKTRİK PROBLEMLERİ.

-KOPRESÖRE SIVI GİRİŞİ.

-DÖNÜŞ HATTINDAN KOPRESÖRE SICAK AKIŞKAN girişi;Bu ve bunun gibi birçok neden vardır .

Bu arızalar genellikle düzenli bakımı yapılmayan cihazlarda meydana gelen sorunlardır  .

Bizler de sizler için  cihazlarınızın  düzenli bakımını yapıyor ve tamir ,montalama işlemlerini  gerçekleştiriyoruz.

Fiyatlandırmalarımız sadece siz müşterilerimizin bütçelerini düşünerek ayarlanmıştır ve si,zlerin en ufak bir fazla masraf yapmaması için işlerimizi düzenli ve titiz bir şekilde halletmekteyiz .

Ekiplerimiz tamamen uzman kişilerdir ve alanlarında sertifika almış kişilerdir sizlere  daha iyi hizmet vere bilmek için düzenli ve  tertipli bir şekilde işlerini yürütmektedirler.

Sizlerde bu hizmetlerimizden  yararlanmak isterseniz ve ya  teknik desteğe ihtiyaç duyarsanız ;BİZLERE 444 28 46 NUMARALAI TELEFONDAN ULAŞABİLİRSİNİZ. TRABZON BAYMAK KLİMA SERVİSİ  7/24 HİZMETİNİZDE ‘DİR.