TRABZON ARÇELİK KLİMA SERVİSİ

TRABZON ARÇELİK KLİMA SERVİSİ

Trabzon Klima Tamir Servisi

Arıza Kaydıİçin;

444 28 46

Trabzon  Arçelik klima servisi olarak sizlere Trabzon’un bütün ilçelerinde hizmet vermekteyiz siz müşterilerimizin   ARÇELİK,BEKO,BOSCH,VESTEL,vb .klimalarınızın  arıza, montalama ve bakımlarını yapmaktayız. Tamamen uzman ekipler ile çalışmaktayız. Akçaabat Klima Servisi Bütün ustalarımız işinin ehlidir, ve sizlere daha iyi yardım edebilmek için hepsinin uzman belgesi   vardır.

Cihazlarınızın tamiri ,bakımı için bizler , sizler için 7/24 hizmet vermekteyiz.Dilerseniz bilgi ve destek almak için 444 28 46  nolu telefonumuzu arayabilir .en iyi şekilde hizmetlerimizden faydalana bilirsiniz.

Evlerinize çağırdığınız ustalarımızdan mutlaka  kaşeli fatura ve daha sonraki yaşanabilecek arızalar için yardım almak için numara alınız .Cihazlarınızı bakım,tamirlerini yaptırmadan önce fiyat araştırması yapmalısınız.Detaylı bilgi almak için 444  28 46 numaralı telefonumuzu arayarak bilgi alabilirisiniz.

KLİMALARINIZDA ÇIKABİLECEK  ARIZA KODLARI;

.C1 ARIZASI;Cihazınızın iç bölümünde oluşan bir arızadan kaynaklanır .

.C3 ARIZASI;Cihazınızın dış ünitesinde bulunan sensör arızasıdır .

.C4 ARIZASI;Cihazın soğutucu bölümünde çıkan bir sorun arızasıdır.

Bu tip arızalarla karşılaştığınız da bir servis çağırmanız gerekmektedir.Bunun için cihazınızın garantisi varsa yetkili servisi eğer garantisi  yok ise  bizim gibi ÖZEL TEKNİK SERVİSTEN yardım alabilirsiniz . TRABZON ARÇELİK KLİMA SERVİSİ  olarak bizler sizler için 7/24 hizmet vermekteyiz bizleri 44 28 46 ‘ dan arayıp teknik destek için yardım alabilirsiniz.

Biz  TRABZON ARÇELİK KLİMA SERVİSİ  olarak; BOSCH,ARÇELİK,VESTEL,LG,BEKO, vb.bir çok markalarda sizlere hizmet vermekteyiz .

Çalışmalarımız TRABZON ve ilçeleri olmakla beraber büyük bir firma olarak sizlere neredeyse her yerde hizmet vermekteyiz .

Trabzon Arçelik Klima Servisi olarak sizlere hizmet verdiğimiz yerler ;Akçaabat,Ortahisar, Sürmene ;ve  daha birçok ilçelerinde sizlere hizmet vermekteyiz .Sizlerde bizlerden yardım almak için 444 28 46 nolu numarayı arayabilir ve  dilediğiniz zaman bizlere ulaşabilirsiniz sizler için 7/24 hizmet vermekteyiz.

Trabzon Klima Servisi

KLİMALARINIZ SU SIZDIRMA VE KÖTÜ KOKU VERMESİNİN SEBEBLERİ;

Klimalarınızın ilk önce suyu iç üniteden mi yoksa dış üniteden mi akıttığını öğrenmeniz gerekir. Klimalarınızın su sızdırmasının  birçok sebebi vardır;su gideri tıkanmış veya su gider borusu kambur yapmış olabilir.Oysa ki su gider borusu(drenaj) aşağı eğimli olması gerekmektedir,eğimli olmadığı takdirde bu tip bir sorunla karşı karşıya kalmış oluyorsunuz.

Klimanızdan kötü koku gelmesinde en baştaki sebebi, klimanın bulunduğu ortamdaki pis havayı temizleme gibi bir özelliği olduğu için zamanla ortamdaki  ağır kokular (yemek, sigara)vb. gibi kokular yüzünden klimanızın filtreleri tıkanıyor ve artık  ortamdaki havayı temizleyemiyor ve daha fazla enerji sarf etmeye başlıyor .Bu tip sorunlarla karşılaşmamak için cihazınıza en az yılda 1 kez bakım yapılması gerekiyor .

Her elektronik eşya bakım ister.Bizde sizler için Trabzon ARÇELİK Klima servisi olarak cihazlarınızı daha uzun ömürlü kullanın diye sizlere destek sağlamaktayız .

Cihazlarınıza bakım yapılmadığı zaman hem kullanım ömürleri düşüyor hem de artık bakımsızlıktan tam çalışamadığı için daha fazla enerji harcıyor bu da siz müşterilerimize 2 kat zarar demek hem faturalarınıza yansıyan yüksek maliyetler hem de artı bir tamir ücreti ödemiş oluyorsunuz.Ama yılda en az 1 defa bakım yapıldığında hem enerji tasarrufu yapmış oluyor hem de klimanızdan daha çok verim almış oluyorsunuz.Bunun içinde bizlere ulaşmanız yeterlidir 444 28 46  bizde sizlere uzman sertifikalı ekiplerimizle yardımcı oluyoruz ve çok uygun maliyetlerde.

KLİMA ARIZALARI’NIN  BAŞLICA SEBEBLERİ;

KOPRESÖRÜN YAĞSIZ KALMASI.

-ELEKTRİK PROBLEMLERİ.

-KOPRESÖRE SIVI GİRİŞİ.

-DÖNÜŞ HATTINDAN KOPRESÖRE SICAK AKIŞKAN girişi, bu ve bunlar gibi daha bir çok sebepler vardır.

Bizde sizlere hem fazla fazla tamir ücretleri hem de yüksek ve kabarık gelen elektrik faturaları ödemeyin diye  KLİMALARINIZIN YILLIK BAKIMINI ,TAMİRİNİ VE MONTALAMASINI yapmaktayız,ve ücretlendirme konusunu da siz müşterilerimizin bütçelerini düşünerek ayarladık ve sizlere daha iyi hizmet vermek için uygun fiyatlar veriyoruz ve artı olarak sizler için  her yaptığımız işi garanti altında yapıyoruz.Siz de bizlerden yardım almak isterseniz 444 28 46 nolu numaradan bizlere ulaşıp detaylı bilgi ve hizmet alabilirsiniz TRABZON ARÇELİK KLİMA SERVİSİ olarak sizlere verdiğimiz hizmetten her zaman  başarıyla çıkmaktayız ve daha iyi hizmet vere bilmek içinde sizler için sürekli çalışıyoruz 15 YILA AŞKINDIR sizlere hizmet vermekten gurur duyduk ve ekibimizle gurur duyulacak işlere imza attık.